RESTAURACE

RESTAURACE

Zveme Vás k posezení do naší stylové hospůdky s prosklenou zimní terasou, která se v létě stává terasou letní. Dalších 120 míst máme v nadstřešené letní zahrádce a v neposlední řadě 250 míst na otevřeném prostranství pod hospůdkou a bowlingem. Celý vnitřní prostor s bowlingem, dětským koutkem je samozřejmě nekuřácký a nabízí možnost videoprojekce s kapacitou 47 míst. Hospůdka u Toma Vám nabízí nejen skvělou kuchyni s širokou nabídkou jídel a nápojů, ale také posezení v atraktivním prostředí s možností vychutnat si například grilované speciality.

Můžete rovněž využít možnost objednat si salónek s kapacitou 30 míst a v klidu tak v soukromí uspořádat jakoukoliv společenskou akci včetně svateb, narozeninových oslav, firemních večírků, promocí či rautů všeho druhu. Pro tyto příležitosti jsme připraveni sestavit exkluzivní menu dle Vašich přání a požadavků. 

V případě zájmu využijte níže rezervační formulář nebo telefonní kontakt v záložce “Kontakty”. 

Stylová hospůdka s prosklenou zimní terasou, která se v létě stává terasou letní. Dalších 120 míst v nadstřešené letní terase, 250 míst na otevřeném prostranství. Vnitřní prostor s bowlingem a dětským koutkem je nekuřácký a nabízí možnost videoprojekce s kapacitou 47 míst. Nabízíme nejen skvělou kuchyni s širokou nabídkou jídel a nápojů, ale také posezení v atraktivním prostředí s možností vychutnat si například grilované speciality.

Můžete rovněž využít možnost objednat si salónek s kapacitou 30 míst a v klidu tak v soukromí uspořádat jakoukoliv společenskou akci. Jsme připraveni sestavit exkluzivní menu dle Vašich přání a požadavků. 

V případě zájmu využijte níže rezervační formulář nebo telefonní kontakt v záložce “Kontakty”. 

REZERVACE

ZDE OZNAČTE VÁMI VYBRANÝ PROSTOR

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů – GDPR. Číst více.

Návštěvou těchto webových stránek souhlasíte s používáním souborů cookies. Více informací zde.

Copyright (c) Hospůdka U Toma. Design by hynekmacha.com. All rights reserved.